Čištění sedaček

Čištění sedaček v Karviné a okolí

Čištění sedaček a čalounění v Karviné a okolí

Provádíme hloubkové čištění sedaček, sedacích souprav a dalšího čalouněného nábytku jako jsou křesla, židle, taburety, aj. extrakční metodou (čištění mokrou cestou) profesionálním čistícím strojem zn. KÄRCHER Puzzi 10/1. Profesionální čištění sedaček a čalounění s profi čistící chemií KÄRCHER.

Nejprve Vám sedačku vysajeme a připravíme k čištění. V případě, že se na sedačce nebo čalouněném nábytku nachází skvrny, postříkáme odstraňovačem, necháme chvíli působit a poté začneme čistit. Existují ale i skvrny, které už nevyčistí bohužel nic, tyto skvrny jsou s největší pravděpodobností starší a několikrát čištěné různými prostředky. Doba čištění průměrně velké sedačky je zhruba jedna hodina v závislosti i na rozsahu znečištění.

Sedačka je po vyčištění stále vlhká. Schnutí také hodně záleží na materiálu. Zhruba 90% vody je ale odsáta v čisticím procesu. Přibližná doba schnutí sedačky je cca 12 - 24 hodin.

Čištění sedačky stačí jednou za dva roky. Jestli ale máte doma nějaké zvířátko, nebo je v rodině alergik, nebo máte malé děti, doporučujeme sedací soupravy a čalouněný nábytek čistit častěji, nejlépe jednou až dvakrát do roka.