Úklid domů

Úklid rodinných domů v Karviné a okolí

Úklid rodinných domů v Karviné a okolí

Provádíme úklid rodinných domů v Karviné a okolí. Uklidíme rodinné domy přízemní, tak i patrové. Pravidelné úklidy rodinných domů, ale i nepravidelné jednorázové úklidy rodinných domů. 

Úklid domácnosti rodinného domu zahrnuje základní úkony jako je vysávání, vytírání podlah, utření prachu z povrchů, úklid v kuchyni, vyprázdnění koše na odpadky, umytí koupelny a toalety. Úklid provádíme vlastními čistícími prostředky. Vaše Hospodyňky provádí i generální úklidy, vánoční úklidy, či úklidy rodinných domů po malování nebo rekonstrukci.

Generální úklid nebo vánoční úklid rodinného domu zahrnuje vysávání, vytírání podlah, čištění koberců, utření prachu, ometení pavučin, úklid všech místností vč. umytí skříněk, poliček, dekorací, domácích spotřebičů, umytí oken vč. žaluzií a parapetů, umytí koupelny a toalety, vyleštění zrcadel a vyčištění odpadu. 

Generální úklid přízemního rodinného domu trvá dvěma hospodyňkám zhruba 8h. Generální úklid patrového rodinného domu trvá dvěma hospodyňkám zhruba 10-12h.